Za dobrodružstvím a relaxem na zámek: Aktivity a wellness, které si zamilujete

Rádi prožíváte dobrodružství, objevujete nepoznané a na dovolené chcete nejen odpočívat, ale taky si trochu zasportovat a dovědět se něco nového. Na druhou stranu se neradi zříkáte pohodlí, výborného jídla a večerního rozjímání ve wellness. V tom případě musíte zažít pobyt na zámku Chateau Herálec, kde se snoubí aktivní přístup k volnému času, možnost objevovat nové i dokonalé zázemí pro odpočinek.

Chateau Herálec se podle několika žebříčků zařadil mezi světovou špičku mezi zámeckými hotely, i přesto si ale uchovává unikátní rodinný charakter. Díky stále usměvavému a dobře naladěnému personálu se zde hosté cítí stále vítání, a tak trochu jako doma. Pohodlné a prostorné zámecké pokoje mají milý design inspirovaný díly starých českých mistrů, zámecké Spa se ukrývá v původních prostorách a zámecká restaurace je proslavená nápaditou kuchyní pracující s lokálními surovinami.

Dobrodružství na každém kroku

Lokace zámku uprostřed zelené a stále ještě tak trochu divoké Vysočiny hostům navíc přináší nádherné kulisy pro všemožná dobrodružství a sport. Bohatá síť cyklostezek i turistických tras potěší nejednoho cyklistu, běžce nebo milovníka dlouhých procházek. Hluboké lesy voní dobrodružstvím na kilometry daleko a nedaleké památky UNESCO vás doslova přenesou v čase. Zámecká „Kniha zážitků“ je plná nápadů, jak si vybrat své vlastní jedinečné dobrodružství, které pro vás snadno připraví zámecký personál. Projížďky v zámeckém kabrioletu, lety balónem, vyjížďky na koních ani luxusní pikniky v parku nejsou problém.

Uvnitř zámku zase můžete zažívat dobrodružné cesty časem, nastudovat si dlouhou a velmi pohnutou historii celého areálu nebo se ponořit do představ, jak to zde vypadalo pár set let zpátky. Rozjímat můžete třeba v některé z jídelen zámecké restaurace, nádherném silenciáriu ve zmíněném Spa nebo v soukromí svého apartmánu.

Užít si moment

Zkuste si užít každou jednu minutu v tomhle úžasném prostoru. Dopřejte si dlouhou a ničím nerušenou snídani, noční procházku zámeckým parkem, ráno v sauně, piknik ze zámeckých dobrot na výletě do Telče či na Zelenou horu ve Žďáru nad Sázavou. Zkuste zapomenout na koloběh každodenního života a plnými doušky vychutnat každý jeden okamžik, který vám netradiční pobyt na zámku může nabídnout. Je jen na vás, abyste si naplno prožili zážitek, na který už pravděpodobně nikdy nezapomenete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*