Hýčkejte se přírodní kosmetikou Bellabaci

Máme pro vás přírodní kosmetiku, která nepečuje jen a pouze o pleť. Ale hýčká i duši.

V současné době sílí poptávka po produktech na přírodní bázi. Na vlně „bioproduktů“ si spousta lidí staví svůj životní styl. A bez váhání spojují přírodu se zdravím. Není proto divu, že přírodní kosmetika si už vydobyla významný podíl na trhu.

Co je přírodní kosmetika?

Hovoříme-li o přírodě, neočekáváme žádné chemické pomocné prostředky a umělé sloučeniny molekul ani průmyslové zušlechťování a úpravy, které se v přirozeném světě lidí, zvířat a rostlin nevyskytují. Problémem ale je, že spotřebitel si nemůže ověřit, kolik čisté přírody dané přípravky skutečně obsahují. Mnohdy jich je minimum.

Věřte důvěryhodné značce

Mnohem lépe proto udělá, vsadí-li na renomovanou značku, která si zkrátka nedovolí klamat své zákazníky. Ve světě přírodní kosmetiky je takovou sázkou na jistotu například italská bio kosmetika Bellabaci, jejímž výhradním prodejcem je u nás e-shop Puredistrict.cz. Ta navíc neřeší jen problémy kosmetického rázu, ale rovněž ty toho zdravotního a psychického.

Tělové oleje, kterým neodoláte

Například tělový olej Breathe Easy představuje skvělou první pomoc, když se o vás pokouší (nebo na podzim bude pokoušet) některé z respiračních onemocnění. K tomu poskytuje i úlevu při dýchání a od suchého kašle.

Pečujte o svou duši

Značka Bellabaci je rovněž specialistou na esenciální oleje, z nichž zase bude v sedmém nebi vaše duše. Pomáhají při úzkosti, neklidu a jakéhokoliv mentálního diskomfortu. Povzbuzují, dodávají energii a zároveň hydratují a zpevňují pleť. Ideální jsou na masáže, do vodních lázní, aroma lamp i difuzérů.

Stres nebude mít šanci

Balzámem pro tělo i duši je i tělový krém Stress No More (už žádný stres). Ten zase uvolňuje nervovou tenzi, vnitřní tlak i hormonální výkyvy. Pokud zkrátka toužíte po zklidnění, přírodní kosmetika Bellabaci tak určitě učiní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*