Kouzlo relaxačních procedur

Hledáte vhodný dárek k výročí seznámení nebo si chcete s drahou polovičkou dopřát zaslouženou relaxaci mimo ruch velkoměsta?

Tajemství pivní koupele

Užijte si prodloužený víkend v malebném severočeském městě Litoměřice a vraťte se domů nabytí novou energií. Koupel v lahodném zlatavém moku www.firmanazazitky.cz/pivni-lazne-pro-dva působí blahodárně na lidskou pokožku i jako života budič po náročném pracovním týdnu. Nemusíte být při tom zrovna vášnivým milovníkem tohoto alkoholového nápoje, abyste si pivní koupel zamiloval. Pivní lázně jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí dodat svému tělu regeneraci a současně zlepšit jeho obranyschopnost. Pivní lázně se přitom mohou stát také skvělou příležitostí k prožití romantických chvil ve dvou. Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti, pracovní povinností, péče o domácnost i každodenní starosti zaneprázdní natolik, že s partnerem jen stěží prohodíme pár slov. O víkendu se naopak naskýtá skvělá příležitost si vše vynahradit.

Čokoládová masáž a její kouzlo

Rovněž čokoládová masáž nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku. Zároveň tak může dát Vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Čokoládovou masáž si užijí všichni, kteří cítí, že se potřebují zbavit dlouhodobě nashromážděného stresu a únavy. Čokoláda totiž nejen lahodně chutná, ale také vyhlazuje pokožku a má omlazující účinky. Působí blahodárně proti celulitidě a poradí si hravě i s usazenými toxickými látkami pod kůží. Přehlížet byste neměli ani gurmánské zážitky. Ty umožní nechat se hýčkat delikatesním menu připraveným věhlasnými šéfkuchaři. Pravé pětibodové degustační menu v Praze, večeře v Tančícím domě, degustační menu v Žižkovské věži pro dva stejně jako mnohé další gastronomické zážitky skvěle zasytí každý hladový krk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*