Špičková domácí péče


Zdraví máme jen jedno a také proto je nutné se o něj patřičně starat. Ovšem někdy můžete dělat první poslední a stejně nakonec ochoříte, občas i docela vážně. V současnosti není nutné u komplikovanějších onemocnění nebo zranění stonat za každou cenu v nemocnici nebo jiném zdravotnickém zařízení, ale můžete stonat v klidu doma, pokud to tedy váš zdravotní stav dovoluje.

Projekt domácí péče společnosti ProCare Medical je určen pro všechny pacienty, ať už je jim pět let nebo devadesát, pro všechny, kteří se mohou za určitých podmínek léčit v domácím prostředí. Těmi podmínkami je myšleno dostatečně kvalitní zdravotnické zázemí.

Domácí zdravotní péči ale dokážeme zajistit my. Díky tomu nemusíte zbytečně ležet v nemocnici, ale ve vlastním domácím prostředí, které důvěrně znáte a kde se cítíte dobře. Je prokázáno, že člověk se dokáže v domácích podmínkách vyléčit daleko rychleji a efektivněji, než kdyby byl nucen ležet ve zdravotnickém zařízení.

Nic neplatíte

Skvělé je, že za tento druh služby nemusíte platit, alespoň ne tedy přímo. Veškeré náklady by měla uhradit vaše pojišťovna. Je však potřeba splnit základní podmínku, a sice doporučení ošetřujícího lékaře. To může vydat jak váš obvodní lékař, tak i váš ošetřující lékař v nemocnici.

Důležité je splňovat hlavní kritérium, a sice, že váš stav není natolik vážný, abyste museli být v nemocnici, ale zároveň potřebujete pravidelnou, a hlavně odbornou domácí zdravotní péči.

Typy úkonů

A jaké typy úkonů vůbec zahrnuje péče v domácnosti? Může se jednat o celou řadu úkonů typu výměna obvazu, namasírování částí těla, aplikace injekcí, výměna kanyly a další. Jedná se o domácí péči 24 hodin, takže v případě, že budete mít potíže neváhejte zavolat na příslušné číslo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*