Udělejte si čas na výběr vánočních dárků

Začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky a ráda byste si prohlédla tipy na osvědčené dárky, které by udělaly radost Vaším nejbližším? Firma na zážitky pro Vás připravila již nyní v říjnu bohatou inspiraci na vánoční dárky www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/. Obrovskou radost uděláte Vaší mamince, sestře nebo dceří poukázkou na masáž, při níž si budou moci odpočinout od svých každodenních starostí a nabrat novou energii. Zároveň tak učiní dobrý skutek také pro své zdraví.

Relaxace při čokoládové masáži

Jedinečné účinky především na lidskou mysl má především čokoládová masáž. Čokoláda je pro každou ženu pokušením, kterému se snaží při konzumaci vyvarovat, avšak při masáži je čokoláda povolená také ženám myslícím přísně na svou vizáž. Čokoláda je nejen oblíbená pro svou báječnou chuť, ale také pro jedinečné relaxační a regenerační účinky. Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, používá se při odstranění celulitidy, tonizuje a hydratuje pokožku. Při masáži se jemné částečky kakaa aplikují jako peeling. Ženy, které se nechaly zlákat čokoládovou masáží, si pochvalují, že z masáže odcházely s dobrou náladou. Za to vděčí hormonu štěstí, který se po čokoládové masáži do lidského těla dostavuje. Obdarovaná žena se může těšit také na relaxační zábal z pravé čokolády, akupresury omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.

Thajská masáž pomůže tělo i duši vrátit do klidu

Dáváte-li přednost spíše asijskému léčitelství, můžete darovat poukázku na thajskou masáž. Ta je založena na dlouholetých zkušenostech thajských masérek a jejich znalostech energetických drah v těle. Thajské masérky si kladou za cíl odstranit z lidského těla různé blokace, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní komplikace. Thajské masérky působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Při masáži tělo ohýbají a natahují páteř. Thajská masáž přináší uvolnění kloubům a celkově se stará o osvobozující uklidnění. Zatímco při mnohých jiných masážích masérky obvykle používají pouze dlaně a prsty, thajské masérky uplatňují také předloktí, lokty, chodidla a dokonce i kolena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*