Vibrátor zpestří váš vztah

Myslíte si, že vibrátory potřebují jen svobodné ženy, které si jím nahrazují partnera? Vůbec ne. Naopak, vibrátor dokáže zpestřit zevšednělý sexuální život. Praktický je pro heterosexuální i homosexuální páry, nejen tato všestranná pomůcka vám otevře nové dimenze rozkoší. Nabízí se celá řada erotických pomocníků.

Vibrátor má mnoho podob

Na trhu je spousta erotických pomůcek, které jsou velmi variabilní. Vibrátory vám poskytnou uspokojení v klasické formě, tedy podlouhlého odlitku penisu ze syntetiky, který věrně kopíruje mužský úd. Rovněž se prodávají kovové pomůcky, které vibrují, požitek z pomůcky je mnohem intenzivnější. Vibrátor skýtá mnoho funkcí. Může mít několik stupňů vibrací, lze jím manipulovat s dálkovým ovládáním nebo může mít připevněn dráždivý kolík na anál. Vibrátor navíc ne vždy představuje skutečný tvar penisu, jeho podoba může být různá. Po celém povrchu může mít dráždivé výstupky, jež dokonale vzruší každou ženu.

Vibrační vajíčka i masážní hlavice

Daleko intenzivnější požitek představuje dráždění. Tak jako tantra je mnohem silnější než sex samotný, jsou smyslné doteky hlubší než klasické zavádění vibrátoru. Víte, jak zintenzivníte hrátky s vibrátorem? Pořiďte si masážní vibrátor. Speciální masážní hlavice dokáže stimulovat zevní pohlavní orgány. Když si ji přiložíte ke klitorisu a budete vnímat jemné třepotání vibrátoru, ucítíte mnohem hlubší chvění nejen uvnitř pochvy, ale i celého těla. Můžete jím dráždit i ostatní části, jako jsou bradavky, krk, loketní jamky či jiné erotogenní zóny. K tomuto účelu slouží vibrační vajíčka. Roztomilá pomůcka, která je diskrétní. Lze ji mít vždy po ruce, hodí se na cesty nebo ji můžete využít, když budete třeba dlouho v práci a ucítíte potřebu se uvolnit. Vibrační vajíčka stimulují intimní oblasti i další erotogenní zóny. Lze je užívat pro individuální hrátky, zpestříte si s nimi potěšení i v páru. Inspiraci i pestrou nabídku zboží najdete na webu Sexio.cz, kde si můžete diskrétně vybrat, co budete chtít vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*