Blahodárné účinky na pleť má bio kosmetika

Zapomeňte jednou provždy na chemické přípravky běžně dostupné v drogeriích a věnujte náležitou pozornost bio kosmetice, která má pozitivní dopad nejen na pokožku jako takovou, ale i na celkové zdraví. Právě internetový obchod Ekokočka se zaměřuje na bio produkty a podporuje především české malovýrobce.

V minulosti se v tradičním kosmetickém průmyslu hledaly účinné látky na nesprávných místech a spoléhalo se na nadužívané přírodní zdroje. Biotechnologie však změnila pravidla hry, přičemž existuje hned několik způsobů, jak se využívá. Velice známá je fermentace, což je přirozená přeměna látky působením bakterií a hub. Druhým způsobem jsou kultury rostlinných buněk a třetím enzymy.

Bio kosmetika je udržitelná

Klasická výroba kosmetiky s sebou nese spoustu problémů, neboť do složek, které prochází chemickým procesem, se často dostávají nečistoty (velmi škodlivé toxické látky jako formaldehyd). Takové složky mají velkou uhlíkovou stopu a zanechávají kosmetiku plnou nečistot, a to si pak nanášíte na svou pokožku. Opravdu chcete, aby tělo chemii vstřebávalo skrze kosmetické přípravky?

V takový okamžik na scénu nastupuje bio kosmetika, která v sobě nemá nečistoty, a navíc se při výrobě používají čistě přírodní látky v bio kvalitě. Ve složení nenajdete látky pochybného původu, jako je například skvalen.

Kde koupit kvalitní kosmetické produkty?

Bio kosmetika má nejen dobrý vliv na životní prostředí, ale přináší i spoustu benefitů, co se týče péče o pleť.

Jak jsme nastínili v úvodu, Ekokočka se zaměřuje na bio kosmetiku a má připravenou pestrou paletu produktů. Samotná majitelka si hlídá složení všech nabízených produktů, přičemž důvěřuje českým producentům. Jestli bydlíte nedaleko Vsetína, vyplatí se vyrazit si do malého krámku, který najdete právě ve Vsetíně. Vtáhne vás dovnitř příjemná vůně. V opačném případě si můžete kosmetiku objednat online.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*