Víme, s jakým stanem zazáříte na venkovních akcích

Zima pomalu končí, což znamená jediné – brzy začnou lidé opět navštěvovat nejrůznější venkovní akce. Právě tyto události jsou zajímavou příležitostí pro všechny šikovné podnikatele, kteří se živí prodejem dobrot, suvenýrů nebo vlastnoručně vyrobených předmětů. Jaký stan vás vyjde pouze na několik tisíc korun, ale i přesto spolehlivě poslouží?

Skládací stan z oceli

Jaký prodejní stánek je nejlepší řešení, když chcete utratit jen okolo šesti až osmi tisíci korun? Rozhodně se podívejte na nůžkové stany z oceli od dodavatelů Expodům. Tato společnost nabízí stany s ocelovou základnou o rozměrech:

  • 2 × 2,
  • 3 × 2,
  • 3 × 3,
  • 3 × 4,5,
  • 3 × 6 metrů.

Všechny typy přitom zvládnete složit/rozložit maximálně do patnácti minut. Postačí vám k tomu jeden pomocník (nepotřebujete ani žádné zvláštní nářadí). Ihned si tedy zajistíte spolehlivý přístřešek, který odolá dešti, krupobití, vedru i větru.

Cena nejmenších stanů se pohybuje okolo pěti tisíc korun, zatímco největší vás vyjde jen na něco málo přes osm tisíc korun. Na webových stránkách reklamní stánek se přesvědčíte sami.

Nezapomeňte si však pořídit ani kotvicí sadu a vodní zátěž. Nikdy totiž nevíte, kdy začne foukat. Obě tyto položky stojí několik málo stovek korun.

Dodatečné služby

Pouhý holý párty stan nejspíše moc parády neudělá. Chcete-li vážně zaujmout kolemjdoucí, budete potřebovat také reklamu, líbivý design a jasně viditelné logo.

Společnost Expodům poskytuje zároveň i nažehlování zvolených potisků, které je vhodné spíše pro menší loga a nápisy.

Chcete-li si vyzdobit střechu, ubrusy, vlaječky nebo boční stěny stanu, určitě si domluvte sítotisk, případně kvalitnější sublimační potisk. Tyto technologie vytvoří stálobarevný design, jemuž nevadí ani UV záření, vlhkost a další zkoušky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*