Bojíte se porodu? Je produkt, který vám ho usnadní

Mnoho nastávajících maminek se shoduje na jedné věci. Těší se na porod, jelikož přivedou na svět nový život. Zároveň se ale shodují na tom, že z něho mají velké obavy. Zvláště potom v případě, že mají rodit poprvé. Naštěstí pro ně existuje zajímavá pomoc, ve formě speciálního gelu. My vám doporučíme Dianatal, který je dnes jedním z těch nejvyužívanějších. Proč je doporučován a proč je maminkami poptáván? Víme to.

Zkrátíte samotný porod

Toto je jasný důvod číslo jedna. Samotný porod nemusí být vždy velmi rychlou záležitostí a tak je vhodné hledat cesty, jak jeho dobu co nejvíce zkrátit. A právě zde kvalitní porodnický gel může velmi dobře pomoci. A to poměrně výrazně. Jak ukazují současné statistiky, tak rozdíl je vcelku markantní., u těch maminek, které se rozhodly pro použití daného gelu, došlo ke zkrácení porodu zhruba o třicet vteřin. Je to v podstatě téměř třetina času, což je velmi pozitivní hodnota.

Eliminujete bolest

Někdy jde porod hladce, ale jinde se mohou objevit bolesti. Naštěstí i ty lze zmírnit, a to zcela jinak, než použitím medikamentů od lékaře. Máme opět na mysli doporučovaný gel. Jeho unikátnost je v tom, že dokáže vytvořit klouzavou vrstvu, díky které se výrazně sníží třecí síly. Znamená to, že bolest nebude tak velká a cesta dítěte skrz porodní kanál bude mnohem snazší.

Ušetříte energii

Porod může být náročný a mnoho matek ho pochopitelně přirovnává k náročné fyzické aktivitě. Je proto jasné, že jakékoliv ulehčení může přijít maximálně vhod. Vám jako nastávající mamince tedy mohou zbýt síly na:

  • kojení dítěte,
  • přebalování dítěte,
  • klasickou starost o dítě.

Když jste totiž nadmíru vyčerpaná, může se to projevit jak na tom, že následující hodiny spíte a sestry vás musí budit, tak se ti může následně projevit i na tom, zda máte dostatek mateřského mléka. Je dokázáno, že nejlépe ho tvoří odpočatý organismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*