Dobrá motivace nás žene vpřed!

Není žádnou novinkou, že motivace je jako motor, který nás posouvá z místa A (současnosti) do místa B (lepší budoucnosti). Avšak existují dva druhy motivací ­ dlouhodobá a krátkodobá. Drží­li se vás spíše motivace dlouhodobá, pak si můžete gratulovat, jste šťastlivec, který díky své silné motivace dosáhne čehokoliv bude chtít.

Horší to však mají lidé s krátkodobou motivací. Touží sice po nějakém dosaženém výsledku (např. dokonalém těle bez tuku všude okolo) stejně tak, jako kdokoliv ostatní, ale jejich problémem je, že jim nestačí si pouze představit ,co je na konci celé té dřiny čeká, ale potřebují neustále někoho nebo něco, co je bude v tom co dělají motivovat.

Co může být zdrojem dobré motivace?

Motivační filmy

Filmy jsou skvělým druhem motivace. Mnoho filmů bylo natočeno podle skutečné události a lidé tak mohou vidět, čeho všeho člověk může dosáhnout, když se svého cíle nikdy nevzdá. Chcete­li se ještě dnes motivovat, doporučujeme vám dnes shlédnout nějaké m​otivační filmy.​

Pro ty kdo potřebují získat motivaci k lepším výkonům ve sportu zde máme např. sportovní motivační film C​esta za vítězstvím,​ který byl natočen podle skutečné události.

Motivační citáty

Je až neuvěřitelné, jak krátká věta dokáže změnit životy mnoha lidí. Někteří jsou citáty natolik posedlí, že si je tetují i na svá těla, protože ví, že tímto mottem se budou řídit už po zbytek svého života.

Motivační knihy

Existuje spoustu moudrých knih, které se staly doslova světlovým bestsellerem a ovlivňují teď životy milionů lidí po celém světě. Samozřejmě jak jinak než k lepšímu.

Motivační videa

Motivační videa už nejsou žádnou novinkou. Na internetovém serveru YouTube můžete najít velkou hromadu motivačních videí z různých oblastí jako je bodybuilding, fitness, cestování apod. Avšak věřím, že každý si najde to své video, které bude považovat za svůj motor k vysněné postavě, k zajištění lepšího života či k učení se novým věcem.

Motivovat by se měl každý, jelikož jen těžce dosáhnete úspěchu bez kvalitní motivace!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*