EFT terapie nám dokáže pomoci s nejedním problémem

Duševní potíže rozličného charakteru byly až donedávna ve společnosti tabu, což se v posledních letech již naštěstí mění.

Existuje mnoho metod, jak se s tímto druhem problémů vypořádat. Některé jsou účinné více, jiné méně. EFT terapie patří mezi ty vůbec nejúčinnější způsoby léčby.

Léky nezaberou pokaždé

Pokud už má našinec psychické problémy, nejčastěji se svěří do rukou praktického lékaře či psychiatra. Tam se mnoha lidem dostane skutečně velké pomoci, avšak obvykle pouze ve formě medikace.

Nic proti lékům, často jsou velice efektivní, avšak nedokáží vyřešit vše. Kdo v sobě udržuje dlouhotrvající trauma, ten se ho pomocí antidepresiv nezbaví.

Proto existuje psychologie. Tento vědní obor má za úkol pomocí vhodně zvolených metod pacienta zbavit jeho trápení mluveným slovem.

Psychoterapie je však během na dlouhou trať a ne každý je dostatečně trpělivý, aby se dokázal dostat do cíle. Nejen pro takové existuje metoda EFT, která je mnohonásobně rychlejší.

Co je EFT?

Pod touto pro někoho tajemnou zkratkou se ukrývá technika emoční svobody. O co se vůbec jedná?

Jde o terapeutický systém, jenž pochází z hlavy Ing. Garyho Craiga a jedná se v podstatě o kombinaci tradiční čínské medicíny a psychologie. Cílem je odblokovat energetické dráhy proudící našimi těly a obnovit tím duševní rovnováhu.

U jednodušších případů stačí jen velmi omezené množství konzultací. Mnoho pacientů pociťuje výrazné zlepšení již po první schůzce. U složitějších potíží se pak může počet konzultací navýšit.

Skutečná pomoc

EFT je neagresivní a zároveň efektivní metoda, během níž není potřeba používat žádné pomůcky ani léčiva. I když se zatím jedná o relativně nový způsob léčby, odborníků na EFT se už dá najít docela dost i u nás.

Vyhledávanou a zároveň velmi oceňovanou EFT terapeutkou je například paní Daniela Vojtová. V případě zájmu se jí může každý zájemce ozvat prostřednictvím jejích internetových stránek eft-danielavojtova.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*