Jak vám pomůže plastická chirurgie?

Vadí vám, že máte povadlá, malá prsa? Nebo vás trápí pokleslá víčka? Nejste v tom sami. Projevy stárnutí se týkají každého z nás. Naštěstí to jde ale řešit. S pomocí plastické chirurgie, která nabízí spoustu služeb, jež vám zvednou nejen prsa a pleť, ale hlavně sebevědomí.

Modelace prsou v Praze

Víte, jaké plastické operace se provádí nejčastěji? Jsou to prsa. Ženy je chtějí zpevnit, zvětšit, ovšem také zmenšit. Poprsí je totiž z estetického hlediska nutnou částí ženského těla. Pokud je pěkné, odvede pozornost od problematičtějších partií. Představuje erotickou symboliku, muži se na ňadra snadněji balí. Když má dáma právě menší nebo povadlé poprsí, má i nižší sebevědomí. Naštěstí šikovné ruce plastických chirurgů mohou pomoci. Stačí si vybrat vhodné gelové, silikonové implantáty. Lékař vám sám poradí, co by vzhledem k vaší figuře bylo nejlepší. Na vás jen je, jestli zvolíte silikon kulatého tvaru nebo přirozenější kapky. Velikost se určuje podle mililitrů tekutiny v daném implantátu. Když nevíte, co by pro vás bylo nejlepší, vložte si silikony do podprsenky a uvidíte, jaké vám sednou. Modelace poprsí není ovšem jen o zvětšování s pomocí silikonů. Vylepšit vzhled prsu mohou i ryze estetické zákroky, které pracují s optickými vjemy. Například se změnšují dvorce. Jestli uvažujete o operaci prsou, najděte si v Googlu např. „modelace prsou v Praze“ a zjistěte, kam se se vy sami můžete objednat.

Plastické operace v Praze

Plastická chirurgie opravu umí zázraky. Dokonce takové, že se do rukou operatérů svěřují nejen ženy, ale i muži. U nich je oblíbeným zákrokem operace očních víček, protože i pánům brání ve výhledu povadlé víčko. Máte problémy s kily navíc? Objednejte se na jednu mnoha operací, která vám rozpustí tuky bez velké námahy. Mnoho služeb ve sféře plastické chirurgie nabízí MUDr. Ivan Justan, Ph.D., který s vámi vše prokonzultujte, poradí a následně vám provede zákrok, který si budete přát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*