Květináče na bylinky do každé kuchyně

Doma pěstované bylinky jsou určitě mnohem lepší než ty kupované. Aby se vašim rostlinkám dobře dařilo, pořiďte jim šikovné keramické květináče, které můžete celoročně umístit na vnitřní okenní parapet a za hezkého počasí i na venkovní terasu nebo balkon. Doporučujeme vám dekorativní květináče na bylinky značky ASA Selection, jejichž vnější obal bude korespondovat se zasazenou rostlinkou. K dostání jsou také sety, díky nimž si popisky do květináčů snadno a rychle vytvoříte sami. Uvidíte, že ozdobný květináč podtrhne půvab čerstvých bylinek a skvěle oživí interiér vaší kuchyně.        

kvetinace-quadro

Domácí bylinky si zaslouží krásné květináče 

Praktický květináč na domácí bylinky by neměl chybět v žádné kuchyni! Zasadit si můžete tolik potřebnou petrželku, pažitku, bazalku a mnohé další rostlinky, které při přípravě pokrmů používáte. Nádherné aroma bylinek a originální design keramických květináčů dodají interiéru vaší kuchyně příjemnou a útulnou atmosféru. Nevšední obal na květináč udělá radost každé paní domu, proto je i pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

V keramických květináčích se rostlinám výborně daří

kvetinace-na-bylinky

Keramika je kvalitním a odolným materiálem, který se k výrobě květináčů a obalů na květináče často používá. I zkušení zahradníci se shodují, že keramické nádoby jsou pro pěstování čerstvých bylinek nejlepší. Myslete i na to, že voňavá bylinka by vám měla v kuchyni dělat parádu! Potrpíte si ve vaší domácnosti na módní trendy? Pak vás bude zajímat, že žhavým trendem pro letošní sezonu jsou stylové keramické květináče, které vynikají jednoduchým a nadčasovým designem.

Vždycky budete vědět, o jakou bylinku jde

V sortimentu ASA Selection naleznete dekorativní květináče bílé barvy s motivem petrželky, bazalky nebo pažitky v zeleném barevném provedení. Jedná se o úžasnou vychytávku, protože každá tato rostlinka má svůj vlastní květináč. Věřte, že na okenním parapetu i uvnitř kuchyně, ať už na jídelním stole nebo na poličce, se budou moderní keramické květináče s nápaditým dekorem opravdu hezky vyjímat. 

popisek-na-kvetinac

Oblíbili jste si i jiné druhy bylinek? Co dělat, aby se vám v kuchyni náhodou nepopletly? Za pomoci speciální křídy připomínající bílou pastelku si můžete vytvořit popisky s názvem všech rostlinek, které doma právě pěstujete. Stačí si pořídit praktický set, díky němuž si popisek do květináče vytvoříte jedna dvě! Součástí sady od značky Blomus jsou čtyři kusy cedulek v černé barvě a už zmíněná bílá křída. Nerezovou cedulku s popiskem opatrně zapíchnete do hlíny v květináči – a je hotovo!       

Pěstujte bylinky v interiéru i venku

Vnitřní parapet na kuchyňském okně už máte květináči nebo truhlíky s domácími bylinkami zcela zaplněný? Ozdobte si v teplých měsících půvabnými keramickými květináči třeba balkon nebo terasu. Dekorativní květináče patří mezi nejčastěji vyhledávané zahradní doplňky. Pokud si budete chtít vyzdobit například venkovní posezení, zelené i kvetoucí bylinky ve stylovém keramickém květináči budou nádhernou dekorací na váš zahradní stůl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*