Nejlepší koktejly na hubnutí – diskuze

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by nechtěl alespoň o několik kilogramů zhubnout. Zbavit se nadbytečné tukové tkáně lze různými způsoby. V poslední době se hodně prosazuje zejména trend koktejlů. Na trhu se jich nachází poměrně velké množství a neustále se objevují nové. Otázkou ovšem zůstává, zdali skutečně fungují tak, jak výrobci deklarují. Pokusme se tedy přiblížit, jakým způsobem je ideální volit hubnoucí koktejly. Jejich výběr určitě není jednoduchý.

Hubnoucí koktejly

Základem nabídky koktejlů jsou takzvané hubnoucí koktejly. Jedná se o produkty, které slibují úbytek hmotnosti pouze na základě toho, že je budete pravidelně konzumovat. Není nutné se přitom nijak zvlášť hýbat a vyvíjet fyzickou aktivitu. Koktejly pouze budete několikrát denně pít a kilogramy začnou pomalu mizet samy od sebe. Od takovýchto koktejlů je vhodné dát ruce pryč, jelikož jejich fungování zřejmě nebude ideální a pravděpodobně půjde o podvod.

Koktejly jako doplněk stravy

Koktejly fungující jako doplnění stravy jsou mnohdy výbornou volbou. V průběhu dne si pouze dáte místo hlavního jídla koktejl, jenž nabídne vyváženou porci bílkovin, cukrů i tuků. Navíc koktejl zajistí i dostatek minerálů a vitamínů. Důležitý je ale fakt, že koktejl nahradí pouze jednu jedinou porci jídla denně. Více pokrmů koktejly rozhodně nenahrazujte, jinak se vše bude míjet účinkem.

Jak na výběr toho správného koktejlu?

Kvalitní a hlavně účinný koktejl nevybírejte pouze podle ceny, kterou za něj budete muset zaplatit. Důležité je si přečíst přesně složení koktejlu. Obsahovat musí dostatečné množství bílkovin a méně sacharidů. U vlákniny by se mělo objevovat množství přibližně kolem 18 až 30 gramů na jeden den. Při výběru je dobré dát i na doporučení odborníka v oboru zdravého stravování, který vám jistě určité přípravky doporučí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Radek Štěpán

Pedagog, trenér a pisálek v jednom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*