Nejúčinnější přípravky na hubnutí – prášky a tablety na hubnutí

Tablety na hubnutí představují v současnosti poměrně pestrý sortiment různých preparátů, které mají jediný společný jmenovatel, jímž je ztráta přebytečných kilogramů. Mimo cílené redukce tukových buněk ale tyto tablety mají také přispět k zlepšení zdravotního stavu konkrétního člověka.

Nákup tablet na hubnutí musí být velmi obezřetný, jelikož ne všechny jsou opravdu kvalitní a dokážou pomoct. Mnohé dokonce ještě navíc způsobují vyšší krevní tlak anebo jinak upravují určité indikátory zdravotního stavu člověka.

Podívejme se tedy naprosto přehledně na různé okolnosti nákupu takovýchto prášku a tablet. Než vyrazíte do některého obchodu anebo se budete dívat na nabídku eshopů, určitě byste měli o tabletách na hubnutí něco vědět!

Druhy tablet na hubnutí

Tablety a prášky na hubnutí lze rozdělit do několika kategorií, a to podle různých kritérií. Právě díky tomuto dělení přesně budeme vědět, o které spalovače tuku se jedná a jaké obsahují látky napomáhající více či méně efektivnímu hubnutí.

Rozdělení podle obsahu účinných látek

Přípravky obsahující L-Carnitin

Tyto preparáty nabízející účinnou látku L-Carnitin jsou určeny spíše jako jednorázová záležitost. L-Carnitin je obsažen ve většině přípravků na hubnutí, jedná-li se ale o jednosložkovou formu, pak je doporučeno dávkování 1500 až 2000 mg. L-Carnitin může být užíván i pravidelněji jako součást vícesložkových tablet či prášků.

Vícesložkové spalovače

Vícesložkové spalovače obsahují mimo L-Carnitinu i další látky, které by měly pomoct k hubnutí. Jedná se zejména o Taurin, Chrom, L-Tyrosin a jiné látky.

Spalovače tuku termogenního charakteru

Některé látky podílející se na hubnutí mají takzvaný termogenní efekt. Jeho vlivem dochází ke zvyšování teploty organismu. Z termogenních látek jmenujme především guaranu anebo kofein či látky jim podobné. Klasiku mezi termogenními látkami tvoří i synephrine a kapsaicin.

Lipotropní látky a CLA

Z těchto látek je dobré uvést třeba fosfolipidy, jejichž zástupcem je Lecitin.

Rozdělení podle typu balení

Tablety a kapsle

U tablet a kapslí je nejvýhodnější především dávkování. Tablety jsou pohodlně přenosné díky své malé formě a také lehkosti. Za nevýhodu je u nich možné považovat především to, že se pomalu rozpouštějí. Často dochází k plnému vstřebání tablety až za nějakých 45 minut.

Přípravky tekutého charakteru

Jestliže potřebujete rychlejší účinky, pak jsou ideální tekuté přípravky. Jednat se přitom může jak o jednorázové ampule, tak třeba o přímo hotové nápoje. Koupit lze ale i rozpustné sáčky, jejichž obsah se pohodlně smíchá v daném poměru s vodou a vznikne tak požadovaný přípravek.

Jak poznat kvalitní spalovače tuku?

Poznat kvalitní spalovač tuku je opravdu náročné. Mnozí z nás to nezvládnou a často končí se zdravotními potížemi v nemocnicích. Důležité je proto znát o těchto spalovačích co nejvíce informací. Na co si tedy dát pozor před koupí konkrétního spalovače tuku?

Bezpečnost především

Jestliže se potřebujete ujistit, že je konkrétní spalovač pro vás ideální, důkladně si pročtěte rizika spojená s jeho užíváním. Užíváte-li jakékoli léky, a speciálně léky týkající se činnosti srdce, pak rozhodně navštivte ošetřujícího lékaře a užívání spalovače tuku konzultujte s ním. Kontraindikace může přijít ale také v souvislosti s užíváním léků na diabetes, psychofarmak anebo chemoterapeutik či jiných léků. Jestliže ale léky nevyužíváte a nejste ani v těhotenském stavu, není nutné se žádných velkých komplikací obávat.

Dostatečná účinnost přípravků

Každý přípravek má své předem stanovené hranice účinnosti. Látky obsažené v preparátu musí být v každém případě schválené zákonem. Nepovolené látky jsou sice často účinnější a tuky odbourají rychleji, ale riskujete zdravotní potíže. Pozor si v každém případě dejte na dávkování daného preparátu. To je uvedeno jak v příbalovém letáku, tak i na krabici či lahvičce. Sledujte přesně maximální možné dávky. Při kombinaci přípravků buďte maximálně obezřetní. Často je vhodnější vše konzultovat s výživovým poradcem.

Pohyb jako nezbytná podmínka hubnutí!

Určitě předem nepočítejte s tím, že existují nějaké preparáty, které umožní hubnutí bez jakéhokoli úsilí. Tableta, kterou by člověk spolkl a za několik dní by byl prostý několika kilogramů, jednoduše neexistuje! Většina preparátů je schopna pozitivně ovlivnit bazální metabolismus, nicméně jejich účinky jsou mnohem vyšší v případě, že člověk vykazuje pravidelnou fyzickou aktivitu, v nejvhodnějším případě cvičení.

Poměr mezi cenou a kvalitou rozhoduje

Obecně platí, že pokud sáhnete po tom nejlevnějším přípravku, určitě se s valnými účinky nesetkáte. Neplatí ale ani to, že nejdražší prostředek musí být zaručeně nejúčinnější. Obecně doporučujeme přípravky uváděné na našem webu, které dodržují poměr mezi kvalitou, účinkem a cenou.

Délka užívání přípravků

Délka užívání preparátů určených k hubnutí je ryze individuální a často se užívají jednoduše až do doby, kdy skutečně dojde k efektivnímu a prokazatelnému úbytku na váze. Přípravky lze užívat v případě úspěšného hubnutí klidně i dlouhodoběji. Postupem času byste ale měli dojít k závěru, že je již nepotřebujete a vyrovnáte si příjem a výdej energie, který hlavně rozhoduje o tom, jak se budete cítit a jestli budete dlouhodoběji mít hezkou postavu odpovídající vašim představám.

Doporučujeme tyto přípravky

Efektivní hubnutí se může stát realitou s přípravky, které doporučujeme. Jedná se o preparáty, jež jsou vyrobeny ryze na přírodní bázi a lze je koupit za velmi solidní ceny. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Fat Blocker

Přípravek Fat Blocker nabízí hubnutí bez diety. Působí tak, že dokáže zamezit příjmu kalorií pocházejícím z tuků. Umí také zpomalit trávení, a tak budete hubnout bez hladu. Shrňme si tedy jeho přednosti. Ze záporů snad můžete říct jen to, že úplně bez diety to také nepůjde!

Co dokáže Fat Blocker?

 • efektivně zablokuje příjem tuků z potravin
 • sníží příjem kalorií až o 20%
 • je ryze přírodní
 • nemusíte držet drastickou dietu

Carb Blocker

Rychlé hubnutí bez vedlejších účinků. Přesně to zaručuje přípravek Carb Blocker. Nejnovější formule Phase 2 Carb Controller to zaručí. Díky ní je oddáleno trávení cukrů či pečiva.

Co dokáže Carb Blocker?

 • zaručí pokles přijatých kalorií o 20%
 • rychle pomůže k hubnutí
 • nemusíte držet přehnané diety
 • zablokuje rychlým kaloriím z pečiva

Slim & Fit

Zrychlení metabolismu Slim & Fit zajistí naprosto komfortně. Denně dojde u člověka k průměrnému spálení 2000 kcal. Metabolismus se zpomaluje s rostoucím věkem. Díky prostředku Slim & Fit tomu lze zabránit.

Co dokáže Slim & Fit?

 • spaluje kalorie počas celého dne
 • hubnutí je zdravé
 • obsahuje ryze přírodní látky
 • efektivně zrychlí metabolismus

Slim Body & Muscle

Jestliže toužíte mít krásnou sportovní postavu, pak je ideální Slim Body & Muscle. Tento přípravek umí vhodně spalovat tuky přímo ve svalech. Působí tak fakticky dvojnásobně. Jednak pomůže zhubnout a jednak nabrat svalovou hmotu.

Co dokáže Slim Body & Muscle?

 • spolehlivě odbourá tuk pod kůží
 • napomáhá regeneraci organismu
 • podpoří růst svalů
 • zpevní postavu

Fat Burner & Sport

Zmnohonásobení výdej energie zabezpečí prostředek Fat Burner & Sport. Jestliže sportujete, pak máte otevřenou cestu k hubenější svalnaté postavě. Jedná se ale o prostředek zvyšující krevní tlak, takže osoby léčící se s tímto problémem by jej měly vynechat.

Co dokáže Fat Burner & Sport?

 • při sportování pomůže spálit tuky
 • obsahuje přírodní látky
 • zrychlí hubnutí související s pohybem
 • přirozeně pomáhá metabolismu

Fit Man & Muscle

Přípravek Fit Man & Muscle je optimální pro muže starší věku 35 let. Je schopen obnovit omezenou produkci testosteronu. Umí efektivně podpořit vhodnou regeneraci často unaveného těla. Cíleně dokáže zrychlit spalování, což vede k úbytku kilogramů.

Co dokáže Fit Man & Muscle?

 • obnoví množství testosteronu
 • posílí chuť na partnerku
 • používat jej mohou výhradně muži
 • zvýšený výdej energie

Slim & Well

Pokud se vám nedaří zhubnout díky všudypřítomného jo-jo efektu, pak je tento přípravek pro vás nejvhodnější. Dokáže tělu dodat potřebné látky a zmizí i nezvladatelné návaly večerního a nočního hladu, jimiž spousta lidí trpí. Hubnout budete bez jakéhokoli hladovění.

 • podpoří zdravé hubnutí bez rizik
 • hubnout budete zdravě
 • udrží nižší váhu při dietě
 • vaše trávení bude optimalizováno

Farmacity.cz není prodejcem doplňků a neodpovídá za jejich účinky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Radek Štěpán

Pedagog, trenér a pisálek v jednom.

One Reply to “Nejúčinnější přípravky na hubnutí – prášky a tablety na hubnutí”

 1. Pingback: Hubněte efektivně - Porta-Book.czPorta-Book.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*