Pestrý jídelníček vám naplánuje chytrá aplikace

Jaký jídelníček je pro naše tělo nejlepší? Pestrý! Pokud chcete docílit zdravého stylu života, měli byste si na jídelníčku dát záležet. Využijte chytrou aplikaci, která vám zdarma vytvoří zdravý jídelníček přesně na míru.

Toužíte zhubnout pár kilo, nebo chcete žít zdravě? Rozhodnutí na najetí tohoto životního stylu není nikdy pozdě. Základem jsou chutné a zdravé recepty, které vám pomohou k tomuto cílu. Nesmíme zapomínat na jídelníček, který je pestrý a obsahuje kvalitní potraviny. Našli jsme pro vás ověřenou formu chytré aplikace, která vám problém s vytvořením jídelníčku pomůže vyřešit. A jak na to?

Chce to Pestrýjídelníček.cz

Nemáte čas na konzultaci s výživovými poradci a sami si vyvážený zdravý jídelníček těžko sestavíte? Vsaďte na internetovou aplikaci PestrýJídelníček.cz, která vám jídelníček na míru vytvoří zdarma. Stačí zadat současnou váhu, výšku, rok narození a pohlaví. Pak si váš pestrý jídelníček necháte zaslat na email.

Registrace na PestryJidelnicek.cz trvá pár vteřin a chutné recepty máte do 2 minut na emailu.

Zdravé potraviny: Kde je koupit se slevou?

Asi každý ví, že sehnat kvalitní a BIO potraviny za příznivou cenu je někdy složitý úkol. A když se snažíte vařit jen to, co máte napsané v jídelníčku, nemusí být cena úplně levná. Své o tom ví cashbackový portál Tipli, který se snaží o to, abychom na každém nákupu ušetřili. A jak se snaží? Poskytuje z každého nákupu cashback. Funguje to jednoduše. Jak?

Mezi partnerské obchody, na kterých můžete nakoupit s cashbackem patří: Dr. Max, Pilulka, Bioma.cz, VitalVibe.eu, Hanojushop.cz, Econea, nebo prozdravi.cz, fitvýživa.cz. Obchodů je něco přes 450. Mezi nejoblíbenější obchody, na kterých lidé nakupují jsou: MALL.CZ, AliExpress, BonPrix, eObuv.cz, NOTINO, nebo Booking.com. Šetřit se tedy dá na každém nákupu.

Kromě cashbacku se Tipli zaměřuje na vyhledávání všech slev a slevových kupónů, které zrovna probíhají v různých obchodech. Registrace na Tipli.cz je bezplatná.

Zdravé stravování se řeší lépe díky internetu

Je to tak. Vše, co se potřebujete dozvědět o snížení váhy a zdravém životním stylu se dozvíte. Na internetu. A zdarma. A díky těmto dvěma webům, které jsme vám představili, jste o krok vaší vysněné postavě. Nechte si sestavit zdarma jídelníček od specialistů a nakupte potraviny, které budete potřebovat k vaření přes Tipli. Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zhubnete a ušetříte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*