Operace s otevřenou pusou

Stomatologickým, nebo chcete-li dentálním, zásahům v ústech obvykle nejsme zvyklí říkat operace, a to nejen proto, že neležíme zaintubováni v leže, ale s otevřenými ústy v polosedu, a také pro častější ambulatní provedení bez hospitalizace a lehké podcenění následků výkonu.

Je zajímavé, že pokud se tentýž zákrok odehrává na oddělení s viditelnou cedulí Čelistní a obličejová chirurgie, přístup pacientů je mnohem zodpovědnější, a to včetně dodržování doporučených pokynů lékařů.

Vytržený zub či řez abscesu na dásni nezřídka vykazuje obdobné řezné rány včetně šití jako každá jiná operace spojená s porušením kožního krytu. Jen místo kůže je svrchní viditelně dotčená tkáň sliznice. Ale potřeba zhojení je stejná. Ani přehnaný otok a zánět nejsou žádoucí, o bolesti nemluvě.

Právě proto stomatologové, chirurgové a ortopedi shodně doporučují svým pacientům po výkonech enzymoterapeutické zajištění v podobě léku Wobenzym. Jejich znalost imunitních procesů, a hlavně dlouhodobá zkušenost jim velí využít enzymů nejen pro blaho pacienta, ale i pro svůj vlastní klid po vykonané práci. Pooperační problémy totiž nechce nikdo. Ani zdravotní personál, ani pacienti, ani pojišťovny.

Enzymy obdobné jako užívá organismus sám, dodané per orálně s první stravou po zásahu lékaře, pomohou totiž rozjet imunitní procesy těla (neboli hojení) tak, že nežádoucí komplikace včetně bolestivosti se omezí na minimum a čas do úplného zhojení se tak výrazně zkrátí. Více na www.wobenzym.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*