Ani v ustupující pandemii rozhodně podceňujte hygienu na pracovišti

Pokud bychom měli v událostech, které se staly v posledních letech a měsících najít jen něco málo pozitivního, tak by to určitě bylo všeobecné zvýšení hygienických návyků. Spousta lidí si donedávna rozhodně neuvědomovala, jak hrozně málo času investovala zásadním otázkám hygieny.

Tou hlavní otázkou se stalo především pravidelné mytí rukou, které může zabránit nejen v takových krizových dobách, ale i kdykoliv jindy tomu, abyste jednoduše přenesli vir či bakterii k sobě domů či do organismu. V tomto souboji přitom naprosto zásadní postavení zaujala jedna kategorie produktů, kterými jsou hygienická mýdla.

Bez oplachová mýdla s jednoduchou aplikací

Mezi všemi druhy mýdel bychom se nejspíše ztratili. Mohou se dělit podle způsobů aplikace, stejně tak je ale mohou lišit jednotlivé stěžejní složky. Všechna tato mýdla ale mají svoje specifika v tom, že jsou kompletně bez oplachová. Přesnějším názvem je spíš hygienický gel na ruce.

Gely jsou totiž z velkého procenta tvořeny alkoholy a podobnými látkami. Díky tomu jsou vysoce efektivní v boji proti různorodým druhům bakterií a virů. Zároveň je to ale i důvod, proč se tak dobře dostávají do pokožky, aniž by zůstávaly ruce dlouho mokré.

Pravidelně dezinfikujte základní povrch

Ačkoliv nikdy nelze docílit naprosto bezchybné čistoty, tak můžete minimálně zapracovat na místech, která jsou nejvíce vytížená. Kvalitní dezinfekce na povrchy dokáže pomoci ve všech místech, kde se mohou bakterie jednoduše hromadit. Mělo by tak jít o naprostý základ, pokud například dezinfikujete kuchyňku ve firmě, nebo stolky u kterých se zaměstnanci scházejí na svačinu a kávu.

Vybírejte kvalitní a spolehlivé značky

V oblasti hygieny se nevyplatí šetřit. Většinou totiž ušetříte opravdu jenom několik málo korun, ale za to ztratíte velkou část čistícího efektu. Jedním z předních hygienických výrobků na trhu v současnosti, je Lavon tekuté mýdlo. Společnost Lavon se zabývá výrobou domácích i průmyslových čistících prostředků s vysokými nároky na efektivitu i na dermatologické testování. Jedná se o jednoho z nejspolehlivějších a nejefektivnějších výrobců na našem domácím trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*