Kvalitní domácí péči vám poskytne ProCare Medical

Hledáte kvalitního poskytovatele domácí péče pro sebe či své blízké? V tom případě máme pro vás doporučení na Agenturu domácí péče ProCare Medical, která poskytuje své služby již od roku 2006. Tato společnost působí hned v 6 městech, mezi které patří Praha, Liberec, Přibyslav, Hradec Králové, Tábor, Brandýs nad Labem a přilehlé okolí těchto měst. A proč využít služeb právě této agentury?

Charakteristika domácí péče

Domácí péče je definována jako odborná péče v domácím prostředí pacienta, jež je prováděna kvalifikovaným zdravotním personálem.  Využití služeb domácí péče je plně hrazeno zdravotní pojišťovnou a to na základě doporučení ošetřujícího či praktického lékaře. Určena je pacientům všech věkových kategorií, jejichž zdravotní stav domácí péči vyžaduje.

Poskytování kvalitních služeb

Agentura ProCare Medical v rámci domácí péče zajišťuje široké spektrum zdravotní péče, jako jsou převazy ran a proleženin, odběry krve, aplikace infuzí a injekcí atd. Zajišťuje péči o:

  • pacienty závislé na sondové výživě,
  •  pacienty se zavedenými močovými katetry,
  • pacienty na domácí intravenózní výživě a
  • další nesoběstačné či ne zcela soběstačné pacienty.

Pro zajištění vysoké kvality svých služeb dbá společnost Procare Medical nejen na odborné vzdělání zdravotních sester a ošetřovatelek, ale věnuje pozornost i povahovým vlastnostem a citlivému přístupu svého personálu.

Další služby ProCare Medical

Kromě základní domácí péče poskytuje ProCare Medical řadu dalších služeb, mezi které patří:

  • Domácí plicní ventilace

Jako jedna z mála Agentur v České republice je schopna zajistit domácí péči o pacienty s domácí plicní ventilací. Zajistí veškeré zdravotní pomůcky, které jsou pro pacienty s DUPV důležité a pomůže rodinným příslušníkům se základní péčí.

  • Soukromá sanitka Praha

Také poskytuje dopravní zdravotní službu, která slouží zejména k přepravě pacientů k lékaři. Tato služba může být též hrazena ze zdravotního pojištění, postačí si zajistit žádanku od ošetřujícího či praktického lékaře. Nárok na tuto službu mají například pacienti se sníženou pohyblivostí, psychiatrickým onemocněním, v pooperačním stavu a v mnoha dalších situacích, které pacientovi neumožňují využít jiný dopravní prostředek. 

  • Domácí fyzioterapie

Agentura ProCare Medical nabízí v rámci svých služeb také domácí fyzioterapii neboli odbornou rehabilitaci. Díky tomu nemusí pacient navštěvovat rehabilitační kliniku. Domácí fyzioterapie je určena především pacientům s omezenou pohyblivostí.

Více o službách agentury Procare Medical se dozvíte na jejích webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*