Co zabírá proti silné migréně?

Co je to migréna? Jedná se o velmi silnou bolest, která může být v některých případech až nesnesitelná. I proto mnozí hledají cesty, jak se jí zbavit. Podívejme se společně na to, co zabírá proti silné migréně. Možností je hned několik. První cesta je v podstatě klasická. Jedná se o využití léků proti bolesti. Zde rozhoduje hlavně množství účinné látky. Při výběru se zaměřte také na to, jak rychlý je nástup účinku.

Pomůže také kofein

Zajímavým lékem, který zabírá i při silné migréně, je také kofein. Nutno říci, že mnohem lépe zabírá u lidí, kteří kávu příliš nepijí a tak na něho nejsou zvyklí. Pokud je to i váš případ, doporučujeme co nejrychleji vypít jeden až dva šálky silné kávy. Pomoci ale může i energetický nápoj, nebo cokoliv jiného, co kofein obsahuje – například i tablety.

Zkuste také bylinky

Ano, i ty mohou při silných migrénách pomoci. Jak na to? Ideální jsou různé odvary, které doporučujeme ještě vlahé vypít. A z čeho je připravit? Jako nejlepší se jeví:

  • Bazalka
  • Majoránka
  • Kozlík lékařský

Nemusíte se obávat přidat jak větší množství, tak se nemusíte obávat ani toho, že smícháte celou trojici bylinek naráz, svaříte a necháte louhovat.

Zamiřte do lékárny

Pomoc proti migréně můžete získat i v lékárně. Pokud chcete jít cestou přírodní pomoci, pomůže vám takzvaná řimbaba. Prodává se v kapkách, ale i tabletách. Nejenom, že tato rostlina může přinést úlevu ve chvíli, kdy se migréna objeví. Jejím unikátem je také to, že dokáže bolestem hlavy i předcházet. Výzkumy ukazují, že sníží riziko výskytu až o sedmdesát procent.

Když už v lékárně budete, můžete zkusit i další bylinné přípravky, které jsou často označovány jako takové, které působí právě proti migréně. Možností je mnoho a tak doporučíme dát hlavně na hodnocení, nebo na osobní doporučení někoho, kdo má pozitivní zkušenosti a daný produkt mu skutečně pomáhá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*