Darujte investiční zlato!

Přemýšlíte o hodnotném daru, který obdarovanému v případě potřeby pomůže z finanční tísně? Zvažte investiční zlato.
Příbuzní, obchodní partneři, nepostradatelní prodejci, klíčoví zaměstnanci či zahraniční návštěvy. Ty všechny je zapotřebí tu a tam obdarovat. Dát jim najevo, že si vážíme jejich pracovního nasazení či pouhé jejich přítomnosti. Investiční zlato je v tomto ohledu ideální. Originální a cenné.

Dárek, který pomáhá

Zlato obdarovaný, kdykoliv bude potřebovat, prodá. Zpět za něj získá minimálně jeho adekvátní hodnotu. Je však možné, že na něm i vydělá. Zlato totiž ve srovnání s jinými komoditami dobře odolává inflaci. Za tím stojí jeho stálá cena, která v především v dlouhodobém horizontu neklesá. Proto je v současné době vyhledávaným nástrojem chytrých investorů.

Zapomeňte na šperky a těžítka

V jaké formě je vhodné zlato darovat? Nemusíte se omezovat jen na šperky a těžítka. Dárky pro muže i ženy mohou být mnohem více originální. Darovat můžete třeba zlatý slitek, jehož cena začíná na 1500 korunách. Na trhu ale najdete i slitky za 3 miliony. Jde-li pro vaše účely zlatý slitek moc nákladný, objemný či těžký, zaměřte svou pozornost na zlaté medaile a mince. A nechte na ně vyrýt nějaký text. Velké oblibě se těší například jména. Věřte, že mince s vyrytým jménem potěší nejenom toho, kdo slaví svátek.

Znamení zvěrokruhu a výročí svatby

Pokud váš bloky slaví narozeniny, nechte mu na minci vyrýt znamení zvěrokruhu. Populární ovšem jsou i významná data, která se často na mince vyrývají u příležitosti narození dítěte a výroční svatby. V Pražské mincovně si na minci můžete nechat vyrýt třeba titul čerstvého absolventa vysoké školy. A hned budete mí originální dárek k promoci.

Vybírejte na zlate-mince.cz

Jak vidíte, možností je opravdu hodně. Jde jen o to vybrat tu pravou. Třeba na e-shopu zlata-mince.cz, na němž najdete celou řadu pozoruhodných realizací zaměřených na nejčastější rodinné události. Projděte si jeho nabídku a nechejte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*