Jak vybrat hygienický gel na ruce? Pozor na chemii

Kvalitní hygienický gel na ruce může být problém sehnat za rozumnou cenu. Opravdu ale chcete riskovat vaše zdraví?Hygienický gel na ruce je vítaným osvěžením oproti klasickým mýdlům. Je účinnější a mnohdy nabízí i celou řadu dalších benefitů v podobě skvělé vůně nebo hydratace pokožky. Jak ale takový gel správně vybrat? Odpověď naleznete v tomto článku.

Jaké má složení

Hygienický gel na ruce může být vyroben z různých látek. Spousta poliček v obchodech a virtuálních regálů v eshopech se prohýbá pod tíhou gelů plných toxických a chemických látek. Proto je důležité vybírat takové gely, které budou šetrné k vaší pokožce a zároveň ji dobře vyčistí. Jestliže chcete mít maximální jistotu, že je hygienický gel kvalitní, sáhněte po gelu přírodního původu.

Jak ale vypadá složení běžně dostupných produktů? Ty zpravidla obsahují nebezpečené a toxické látky typu peroxid vodíku, triclosan nebo triethanolamin. Právě tyto látky dokáží nepěkně podráždit pokožku a způsobit i celou řadu nepříjemných onemocnění. Jestliže si tedy chcete vybrat opravdu kvalitní hygienický gel na ruce, pak se těmto látkám obloukem vyhýbejte.

Přírodní gel

Po čem tedy sáhnout, pokud chcete opravdovou kvalitu? Po přírodním výrobku pokud možno od ověřené ekologické značky s přírodní recepturou. Tyto výrobky totiž v sobě mají zvláčňující rostlinné výtažky nebo glycerin. Právě tyto látky pomáhají se zvláčněním a hydratací kůže, kterou gely složené z chemických látek naopak vysušují.

Kde tedy kvalitní hygienický gel na ruce pořídit? Zamiřte na eshop Prostredkycistici.cz a vyberte si z široké nabídky kvalitních gelů a dalších čistících prostředků. Všechny produkty v tomto eshopu pořídíte za exkluzivní ceny a mnohdy i s velkými slevami. Internetovým obchodem totiž pravidelně proplouvají slevové akce, které jsou navíc navýšeny o exkluzivní slevy pro registrované uživatele. Jestliže se tedy zaregistrujete, získáte mnohem lepší cenu než neregistrovaní uživatelé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*