Dietologická poradna – Naturhouse

Přemýšlely jste o dietě? Většina lidí jistě odpoví, že ano a ne jednou. Bohužel moderní doba přináší sebou i méně pohybu, více stresu a tím i nadváhu. Nejde jen o to, že nadváha je někdy na obtíž a není sexy, jde i o to, že nadváha přináší i zdravotní komplikace. Tělo se více opotřebovává a to má za následek problémy s pohybovým ústrojím s tlakem, cukrem a další. Žijeme stále pohodlněji a kila přibývají.

Jak bojovat s nadváhou

S nadváhou můžeme bojovat v zásadě dvěma způsoby. Můžeme držet dietu a hlídat si kalorie v každém jídle, nebo se můžeme více hýbat. Ideální je ale kombinace obou způsobů udržování přiměřené váhy. Jednoduše se více hýbat a osvojit si zdravé stravovací návyky. Hlavně to ale chce dlouhodobost. Ideálně by se mělo jednat o změnu na celý život. Je spousta lidí, kteří si dají předsevzetí, řídí se jím několik týdnů a poté opět sklouznou do vyjetých kolejí. Chce to silnou vůli, nebo silnou motivaci.

Sport

Sport je nejpřirozenější způsob jak shodit nabrané kilogramy. Sport je přirozený pohyb. Ideální je sportovat v přírodě. Není nad to jít si zaběhat do lesa, nebo do přírody, nebo vyrazit na hory. Případně si jít zaplavat. Plavání je ideální pohyb a pokud máte například bolavá záda, tak je i velice přínosné pro vaše zdraví. Sportovat je ale možné i ve fitness centrech. Dokonce jsou zde i speciální hodiny pro formování postavy. Můžete si vybrat i druh cvičení a pro někoho může být zajímavé i to, že cvičí více lidí dohromady.

Dieta

Držet dietu je tak běžné jako nakupovat v supermarketu. Stále více lidí drží diety a stále více lidí v ní také chybuje. Nejde o to jíst méně, ale jíst zdravěji a dodržovat základní pravidla zdravého stravování. Jíst méně vícekrát za den, nevynechávat snídani a nejíst hladový. Stejně důležité jako zdravé stravování je také vůle vytrvat. Není nic horšího než nadchnout se pro dietu, shodit pár kilo a poté polevit a přibrat pár kilo. Někdy je těžké donutit se dodržovat režim. Lepším řešením je navštívit výživového poradce, sestavit si jídelníček a při dietě být se svým výživovým poradcem neustále v kontaktu.

Dietologická poradna

Existují centra, kde vám s výběrem vhodné kombinace zdravého stravování a pohybu pomohou a poradí. Společnost Naturhouse má v ČR 65 poboček kam můžete přijít na bezplatné konzultace k výživovým poradcům. Nejen že dostanete spoustu rad jak dietu držet a jak upravit svoje stravovací návyky, ale zdarma vám vytvoří i jídelníček a budou s vámi v kontaktu v průběhu celé doby, kdy budete dietu držet. Výsledky jsou výmluvné, ne nadarmo Naturhouse působí ve 40 zemích světa a zaměstnává přes 5000 profesionálů.

Jak vše probíhá?

Během hubnutí budete se svým výživovým poradcem v neustálém kontaktu. Každý týden se se svým výživovým poradcem potkáte a proberete jak se daří dodržovat dietní režim. Ve společnosti Naturhouse si můžete také koupit přírodní bylinné produkty, které vám při hubnutí pomohou. První návštěva zabere cca 15 – 30 minut vašeho času, každá další 15 minut. Během první návštěvy výživový poradce provede bioimpedanční analýzu vašeho stavu. Každý klient dostane doporučení na základě jeho zdravotního stavu a možností jak kombinovat dietu s pohybem.

Závěrem

Ideálním začátkem hubnutí je návštěva výživového poradce, který s vámi probere vaše cíle a přání. Na základě informací od vás výživový poradce sestaví jídelníček a navrhne vhodnou kombinaci zdravého stravování a pohybu. Při pravidelných týdenních schůzkách se svým výživovým poradcem proberete výsledky diety a doporučení pro další hubnutí. Na podporu hubnutí si můžete pořídit bylinné preparáty napomáhající procesu hubnutí.

Chci se objednat na konzultaci zdarma:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*