Jídelníček na hubnutí zdarma

Dieta a hubnutí. To jsou dva často používané pojmy při přijímání novoročních předsevzetí. Bohužel většinou se jedná jen o předsevzetí. Většina lidí se nedokáže donutit dlouhodobě držet dietu. Je také dost lidí co vydrží držet dietu, ale zvolená dieta není správná a nepomůže dosáhnout zvolených cílů. Výběr diety je stejně nahodilý, jako vyslovování předsevzetí. Spousta lidí navíc přechází z diety na dietu bez toho, aby dosáhly požadovaných výsledků.

Jak si vybrat dietu

Každý, kdo se už pokoušel opakovaně držet dietu, tak dokáže vyjmenovat spoustu různých diet. Bezmasá, bez pečiva a tak dále. Stačí aby se v novinách objevila zmínky o celebritě, která drží nějakou novou dietu a hned bude spousta lidí držet podobnou dietu. Je to ode zdi ke zdi, většinou bez valného úspěchu. Lidé hledají zázračná řešení, přitom řešení je velice snadné. Netřeba napodobovat kdejakou celebritu a čekat na zázrak. Stačí navštívit odborníky na výživu, výživové poradce, a poradit se s nimi.

Jak si vybrat výživové poradce

Naštěstí si lidé již začínají uvědomovat, že je lepší poradit se s odborníkem na výživu, než experimentovat s dietami. Možná by někoho mohla odradit skutečnost, že se nejedná o bezplatnou pomoc, nebo že mají pochybnosti o odbornosti těchto výživových poradců. Pokud máte pochybnosti o odbornosti, tak může pomoci internet a recenze od lidí, kteří daného poradce navštívili. Nebo se můžete zeptat svých známých, jestli neví o někom vhodném. Nebo se obraťte na seriózní firmu, která má tradici a výsledky, například Naturhouse.

Naturhouse

Společnost Naturhouse působí ve 40 zemích světa a zaměstnává přes 5000 profesionálů, kteří pomohli a poradili již více než 4.000.000 klientům. V ČR má Naturhouse 65 poboček a další přibývají každým dnem. Za dobu působnosti této společnosti se lidé přesvědčily o profesionalitě našich výživových poradců a o účinnosti naší metody. Pokud se obáváte, že návštěva výživového poradce něco stojí, tak ve společnosti Naturhouse za konzultace nic neplatíte. Vše je zdarma. Navíc vám odborníci i vypracují jídelníček na hubnutí také zdarma. Vzhledem k husté síti poboček je tohle poradenství dostupné opravdu všem.

Sestavení jídelníčku

Sestavení jídelníčku je vlastně ta nejzákladnější věc, na které je dieta založená. Správně sestavený jídelníček s odpovídajícímu nutričními hodnotami je základ každé diety. Jde o to, aby byl jídelníček vyvážený a také rozmanitý a chutný. Tohoto cíle nejlépe docílíte když se poradíte s odborníky. Nejde jen o to, vyvarovat se určitých potravin a polotovarů. Hlavně jde o to, přijímat vyváženou a plnohodnotnou stravu. Nechte tedy raději sestavení jídelníčku na odbornících, obzvláště, pokud vám tuto možnost nabízí renomovaná společnost zdarma.

Výživové poradenství

Ve společnosti Naturhouse máte také zdarma výživové poradenství. Výživové poradenství není jen sestavení jídelníčku. Jde o to, že některých potravin bychom se při dietě měli úplně vyvarovat a jiné upřednostňovat. Například se nemusíme vyhýbat pečivu, ale preferovat celozrnné pečivo před ostatním. Také je důležité pravidelně jíst po menších dávkách. Mnoho problémů přidělává životní styl, kdy ráno nic nesnídáme, v poledne něco rychle sníme a večer se pořádně nacpeme. I když energetický přísun může odpovídat, tak je špatné kdy co jíme atd. Špatných návyků spojených se stravováním máme celou řadu a právě výživové poradenství nám pomůže k lepším stravovacím návykům.

Závěrem

Pokud jste si na nový rok dali opět předsevzetí, že budete hubnout a nevydrželi jste, máme pro vás řešení. Společnost Naturhouse vám zdarma pomůže s dietou, zdarma sestaví jídelníček a zdarma poskytne výživové poradenství. Stačí vyplnit formulář uvedený níže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*