I v dobré autopůjčovně je možné narazit na nízké ceny

Odvézt velkou almaru na skládku nebo ji jen přestěhovat o pár domů dál je relativně jednoduchý úkol, pokud má tedy člověk odpovídající vůz. S osobním autem se však takovýto úkol plní mnohem obtížněji, respektive je to skoro nemožné.

Dvě pobočky

Možností, jak vyřešit problém se skříní, je více. Je například možné zapřáhnout za auto tažný vozík, ale tohle řešení funguje jen v případě jednoho kousku nábytku. Je-li potřeba převézt více skříní, je mnohem lepší sehnat si někde dodávku.

Když selžou příbuzní i kamarádi, nezbývá nic jiného než se vydat do vhodné autopůjčovny. Na rovinu, prodraží se to, nicméně se nemusí vždy jednat o finančně extrémní záležitost, alespoň ne ve Van2Go.Tento podnik se může pyšnit nejen skvělými službami, ale také férovými cenami, a sice v obou svých pobočkách.

Kdo tedy chce, může si za výhodných podmínek domluvit pronájem dodávek Ostrava či si pronajmout dodávku v Praze.

Dobrá otevírací doba

Skvělé je, že pronájem je možné uskutečnit víceméně kdykoliv. A platí to i pro vracení dodávky. Kdykoliv je myšleno dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Když je potřeba sehnat dodávku rychle, Van2Go je k tomuto účelu nejlepší.

Aby vše probíhalo skutečně bleskově, doporučuje se domluvit se na podmínkách předem telefonicky či alespoň pomocí elektronické pošty. V opačném případě se bude muset vše dělat až po příchodu zákazníka, což věci podstatně zdrží.

Dobrá auta

Aby půjčovna mohla fungovat jak na drátkách, potřebuje mít mimo jiné i prvotřídní vozový park. Auta, která mají každou chvíli nějakou technickou poruchu, jsou víceméně k ničemu. Proto se Van2Go stará, aby každé jednou za čas prošlo náročnější servisní prohlídkou.

Vozy mající už své odježděné se automaticky nahrazují za novější modely, jejichž stav je samozřejmě na špičkové úrovni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*