Originální dárek? Co třeba seskok padákem?

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké? Co takhle tandemový seskok nebo let balónem? Adrenalinové zážitky mezi obdarovanými v poslední době opravdu letí.

Zapomeňte na bonboniéry a kytice. Hodnotu mají dárky, na které obdarovaný hned tak nezapomene. A těmi bezesporu jsou letecké zážitky všeho druhu.

Lety balónem nebo tandemové seskoky

Takový let balónem má své neopakovatelné kouzlo. Podívat se na svět, ale co na svět, na kraj, ve kterém žijete, z ptačí perspektivy, rozhodně má něco do sebe. Vždyť v balónech se dnes uzavírají i sňatky. Výhodou letu balónem je i to, že obdarovat jím můžete téměř kohokoliv. Svou babičku stejně jako vnoučka. Na rozdíl od tandemového seskoku či přímo seskoku s padákem, jež už vyžaduje jistý trénink. A v neposlední řadě náležitě dobrodružnou povahu. Ne každý vám totiž z letadla skočí. Ale pokud tak učiní, bude to zážitek na celý jeho život.

Jak se skáče z letadla?

Jak seskok probíhá? Tandemové seskoky padákem na rozdíl od samostatných seskoků nevyžadují žádný náročný trénink. Obdarovaný dorazí na letiště, tandempilot mu vysvětlí, co se bude dít, načež spolu nasednou do letadla, vystoupají do určité výšky a připoutáni k sobě spolu skočí. Nic těžkého, že?

Podívejte se na instruktážní video

Každopádně každému potenciálnímu zájemci doporučujeme kliknout na odkaz: Takto se skáče v tandemu z letadla, na kterém najdete velmi dobře zpracované instruktážní video. Po jeho zhlédnutí vás už nic nepřekvapí. Věřte, že plných čtyřicet vteřin volného pádu bude nezapomenutelných.

Akrobatický let nebo tandemparagliding

Pokud je ale obdarovaný skutečným milovníkem adrenalinových sportů, zvažte pro něj let akrobatický nebo tandem paragliding. Vyzkoušet si ale může, jaké to je být přímo pilotem. To jsou všechno zážitky, na které se rozhodně nezapomíná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*