Proč si vybrat potisk triček?

Zcela originální oblečení u nás skoro nikdo nenosí. Většina lidí si totiž kupuje konfekci, která je přeci jen cenově daleko přijatelnější než oblečení šité na míru.

To ovšem neznamená, že by snad neexistoval způsob, jak se pomocí svého oděvu alespoň trochu odlišovat a zároveň nebýt považován za strašidlo. K tomuto efektu může pomoci například potisk triček a dalšího oblečení.

Originál za všech okolností

Trika s fotkou se dnes prodávají na každém rohu. Ty však v ničem extra nevyčnívají. Kdo chce být skutečně svůj, nechá si na textil umístit svou vlastní fotografii, případně obrázek.

Zatímco vytvořit vhodnou fotku není s dnešními chytrými mobily nic složitého, vyrobit si logo už dá jednomu zabrat. Není ovšem potřeba mordovat se s kreslením ve Windows. Mnoho prodejců dnes nabízí možnost vytvořit si obrázek podle svých vlastních kritérií ve svém vlastním editoru.

Tyto nástroje jsou k dispozici on-line a docela snadno se ovládají. K jejich pochopení obvykle stačí jen pár minut.

Pěkný dárek

Trička s fotkou často fungují i jako skvělé dárky. Dokáží udělat radost všem věkovým kategoriím i pohlavím. Dají se totiž pořídit jak v mužské, tak v ženské, potažmo dětské verzi. K dostání jsou v mnoha barevných variacích.

Jsou kvalitní

Oblečení určené pro potisk je vždy kvalitní. To samé se samozřejmě dá říci i o samotném potisku. Oblečení s potiskem však musí být vyrobeno profesionálním způsobem pomocí moderních metod. Potisknou si textil je totiž reálné i doma. Takovéto výtvory však vydrží jen málokdy více než jedno praní.

Obyčejně se totiž dělají pomocí nažehlovacího papíru, což je metoda, kterou profesionálové neberou vůbec v potaz. A zcela oprávněně.

Příjemná cena

Trička s fotkou nebo vlastním obrázkem se dají pořídit doslova za hubičku. Stejné je to ovšem i s mikinami, bundami nebo třeba čepicemi. Za pár stovek se tak člověk dostane ke stoprocentně originálnímu oblečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*