Tipy, jak o Vánocích nepřibrat a přitom si dopřávat vše, co k nim patří

Už se to zase blíží – to nejobávanější období všech, kterým záleží na postavě. Budí vás strašidelný sen, že o vánočních svátcích naberete několik kilogramů a ty potom budete muset těžce shazovat? Když se budete řídit několika jednoduchými pravidly, nic takového se nestane a současně se nebudete muset omezovat.

Snižte běžný kalorický příjem

Kam se mihnete, všude na vás čekají nástrahy v podobě chlebíčků, jednohubek, cukroví, oříšků, tyčinek, k tomu ještě sladké nápoje a samozřejmě alkohol. Všechny dobroty jsou plné nezdravého cukru a tuků, ovšem jsou pekelně dobré. Nevyhýbejte se jim. Stačí, když se omezíte v základním jídle – tedy při snídani, obědě a večeři. Jídelníček omezte na jogurty, zeleninu, ovoce a případně dušené maso, rýži a jiné nízkokalorické dobroty. „Zobání“ dobrot potom bude vlastně taková svačinka. Ale pozor, nic nesmíte přehánět, když sníte na posezení tác chlebíčků nebo misku cukroví, kila navíc vás neminou.

Zaměřte se na pitný režim

Žaludek se cítí nasyceně, pokud je plný a můžete ho trochu ošálit právě pitím. I v zimě je třeba dodržovat pitný režim. Kromě kvalitní vody a bylinných čajů zařaďte také mléko nebo kefírové nápoje. Zasytí vás a současně pomohou trávení. Jak přesně by měl vypadat zimní pitný režim, se dozvíte v článku zde.

Pohyb s ostatními, třeba s hvězdou české kulturistiky

Během svátků nezapomínejte na pohyb. Dobrá volba je začít s posilováním. Pokud s ním nemáte zkušenosti, zajděte do posilovny a nechte si od trenéra sestavit optimální cvičební plán a současně si nechte poradit s tím, jak cviky provádět. Vaším průvodcem světem posilování může být i hvězda české kulturistiky Lukáš Osladil, který působí v KENTOYA FITNESS posilovna Praha.

Toto místo si oblíbila i celá řada českých sportovců, už jen to vás bude motivovat, abyste se zaměřili na formování fyzičky a postavy a zapomněli na vánoční lákadla. Jednou z výhod KENTOYA FITNESS je, že mají i solárium Praha. Po náročném tréninku přijde pobyt v teple vhod a navíc získáte krásně opálenou pokožku.1


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*