Zeleninové pochoutky značky Bassta

Nedovedete si představit přípravu jídla bez použití zeleniny? Také v chladném zimním počasí si můžete pochutnat na delikatesách připravených z kvalitní zeleniny vypěstované v teplém Španělsku.

Nakupujte u BMC Brno a obdržíte kvalitní potraviny

Společnost BMC Brno je předním dodavatelem gastro balení zeleniny právě ze Španělska. Potraviny značky Bassta jsou sázkou na kvalitu, ale také vynikající chuť. Sortiment zboží internetové prodejny BMC Brno je velmi pestrý. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.bassta.cz. Přednostně se tato firma zaměřuje na dovoz velkogramážových produktů. Velký důraz BMC Brno klade také na trvanlivost, balení a logistiku. Produkty můžete kupovat od malých plechovek po velké sudy až jednoporcové programy. Sortiment potraviny značky Bassta je výhodný především pro restaurace, různá bistra, velkoobchody i hotely. Pochutnat si na nich však můžete také u Vás doma.

Pochutnejte si na chřestu a jiných delikatesách přivezených ze Španělska

V sekci gastro balení zelenina najdete jedinečné zeleninové pochoutky zabalené především v konzervách. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost ochutnat zeleninové delikatesy. Mezi nimi se vyjímají zejména kapary ve slaném nálevu, papričky Jalapeňos krájené či zelený pepř ve slaném nálevu. Stále pevnější místo si v současných receptech nachází také chřest. Používá se jen při přípravě hlavního jídla, ale můžete si na něj smlsnout také v předkrmu nebo polévce. Chřest lze upravit vařením, zapékáním, smažením či grilováním. Vyzkoušet můžete například chřest grilovaný se seznamem. Mimoto chřest je velmi zdravý, neboť obsahuje bohatou porci vlákniny a vitamínů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*