Dietní jídelníček na celý týden zdarma

Každý kdo chce zhubnout a držet dietu se napřed musí zamyslet nad tím, jakou dietu chce držet a jak sestavit jídelníček. Ono to není tak snadné sestavit jídelníček, který by byl zdraví a zároveň chutný. Popravdě je to dost problém, protože lidé si zvykli používat množství různých dochucovadel a přísad. Pokud člověk není odborník, tak se sestavením takovéhoto jídelníčku může mít problémy, které ale nejsou nevyřešitelné. Stačí jen hledat řešení a postupně se jistě ke kýženému výsledku doberete, nebo vyhledáte odborníka.

Rady přes internet

Lidé se naučili požívat internet k vyhledávání informací a k řešení svých problémů. Je až s podivem, že někdy až nekriticky věří všemu, co se na internetu píše. Jako by lidé zapomněli požívat zdraví rozum. Prostě je to napsané, tak tomu věří. Tomuto faktu přispívá až tristní úroveň některých redaktorů a to i v seriózních médiích. Internet a informace nalezené na internetu musíme brát více méně jako pomocné a nezaručené informace. Obzvláště pokud nalezneme takovéto informace na komerčních stránkách. Musíme mít na paměti, že se může jednat o reklamu a reklamní text a tak ho i brát a ne mu nekriticky věřit.

Mediální diety

Vždycky když se v médiích objeví nějaká zpráva o celebritě, která drží nějakou dietu, tak se tato dieta stane populární. Vlastně je celkem jedno jestli daná celebrita shodí nějaká kila. Lidé se rádi nechají inspirovat. Pokud zrovna není po ruce celebrita, tak nějaký zázračný způsob hubnutí se stejně vynoří. Jsou to takové mediální vlny, kdy se všude píše o speciální dietě ať už bezmasé, nebo bez ovoce, bez pečiva, jíst jen zeleninu, nejíst žádnou zeleninu…. Těch vln kdy se vynořila dieta z ničeho bylo už několik a další budou jistě následovat.Většinou to dopadne tak, že stejně rychle jako se lidé pro danou dietu nadchli, tak ji stejně rychle opustí.

Má smysl držet diety?

Člověk si až říká, jestli má vůbec smysl držet diety. Obzvláště, pokud se již mnohokrát zklamal. Smysl to jistě má, ale je lepší nepodléhat dietní módě. Chce to trochu rezervovanější přístup a nadhled. Chce to pevné rozhodnutí, silnou vůli a plán. Je dobré přemýšlet dlouhodoběji, než jen na pár dnů dopředu a v tomto můžou velice dobře pomoci výživový poradci. Dobrý výživový poradce totiž má nejen zkušenosti, ale i znalosti a to včetně psychologie lidí držících dietu.

Dietní plán

Jsou firmy, kde je návštěva a konzultace u výživového poradce zdarma. Proč tedy nevyužít daných možností a neporadit se. Návštěva navíc nezabere moc času. Při konzultaci vám výživový poradce provede základní diagnostiku, zeptá se na váš zdravotní stav a navrhne řešení. V tomto případě se řešení jmenuje dietní plán a zahrnuje postupy, jak se dobrat požadovaného výsledku, to je snížení váhy. Dietní plán obsahuje také sestavení jídelníčku a každotýdenní pravidelné konzultace.

Dietní jídelníček na celý týden zdarma

Při pravidelných konzultacích s odborníkem na výživu spolu uděláte plán na minimálně týden dopředu, do příští návštěvy. Jsou firmy, jako například Naturhouse, kde dostanete konzultace a plán jídelníčku na celý týden zdarma. Nic nemusíte platit, to je dobré. Pokud už má člověk plán, tak je větší šance, že jej dodrží. Obzvláště pokud má podporu od svého výživového poradce a pravidelně se setkávají. Navíc celotýdenní jídelníček vytvořený výživovým poradcem je zárukou plnohodnotné stravy a nestane se, že by nám ve stravě chyběli potřebné látky.

Porada s odborníkem

Pokud patříte do velké skupiny lidí, kteří pravidelně drží dietu bez větších úspěchů, tak návštěva výživového poradce je dobrým řešením právě pro vás. Pokud vás pravidelně trápí jojo efekt, tak neváhejte přijít na konzultaci. Konzultace i sestavení celotýdenního jídelníčku je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*